پوشاک بانوان

مدل‌های متفاوت لباس عروس برای خانم‌های خوش سلیقه

مدل‌های متفاوت لباس عروس برای خانم‌های خوش سلیقه
نوشته شده توسط مهشید

خرید لباس عروس یکی از مهم‌ترین و دشوارترین تصمیماتی است که هر دختری در آستانه ازدواج باید بگیرد. مدل‌های کلاسیک و معمول لباس عروس اگرچه زیبا هستند اما شاید مورد پسند همه خانم‌ها نباشد. عروس خانم‌هایی که می‌خواهند متفاوت باشند به لباس عروس متفاوت هم نیاز دارند. اما هر کاری اصولی دارد و هر لباسی نمی‌تواند لباس عروس باشد. مدل‌های متفاوت لباس عروس برای خانم‌های خوش سلیقه را در این مقاله بخوانید.

طرح متفاوت لباس عروس

لزومی ندارد لباس عروس شما یک پیراهن کامل باشد، بلوز و دامن یا کت و دامن بلند نه تنها متفاوت و جذاب هستند بلکه راحت‌تر هم هستند و انتخاب مناسبی برای خانم‌های خوش سلیقه خواهند بود.

رنگ متفاوت لباس عروس

لزومی ندارد لباس عروس سفید باشد یا شیری باشد. رنگ‌های روشن دیگری مثل صورتی کمرنگ، نقره‌ای روشن، آبی کمرنگ و حتی زرد کمرنگ هم بسته به رنگ پوست شما می‌تواند انتخاب جذابی باشد.

خط یقه متفاوت لباس عروس

لباس عروس معمول چند مدل یقه تعریف شده دارند مانند یقه دلبری، دکلته، یقه قایقی و هالتر. لزومی ندارد شما خود را به این مدل‌های محدود کنید مدل‌های دیگری مثل یقه مربعی، یقه ایستاده، یقه گرد و یقه‌های توری می‌تواند انتخابی خاص و متفاوت برای شما باشد.

مدل‌های متفاوت لباس عروس برای خانم‌های خوش سلیقه

طول متفاوت لباس عروس

لزومی ندارد طول لباس عروس شما تا روی زمین باشد، مدل‌های کوتاه‌تر لباس عروس مثل مدل میدی یا روی زانو هم می تواند خاص و جذاب باشند به خصوص اگر می‌خواهید کفش‌های شما دیده شود.

لباس عروس طرح‌دار

لباس‌های عروس غیرمعمول به جای گلدوزی و منجوق دوزی می‌توانند طرح‌دار باشند، طرح‌هایی مثل خالخال یا گلدار و یا طرح‌هایی از این دست که شخصیت صاحب لباس را نشان می‌دهد.

مطالب مرتبط:

۱- لباس عروس خانم‌های درشت هیکل

۲- انتخاب لباس عروس بر اساس ماه تولد

۳-  سه اشتباه رایج در انتخاب لباس ساقدوش عروس

درباره نویسنده

مهشید

کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.