آرایش و زیبایی

با رنگ مو سال ۲۰۱۷ آشنا شوید

با رنگ موی سال 2017 آشنا شوید
نوشته شده توسط مهشید

رنگ مو نیز از مواردی است که سال به سال مدل‌های جدیدتری از آن بین خانم‌ها مد می‌شود. اگر به دنبال انتخاب یک رنگ موی جدید و مناسب برای موهای خود هستید و می‌خواهید مد روز باشید لازم است که با رنگ مو سال ۲۰۱۷ آشنا شوید.

با رنگ مو سال 2017 آشنا شوید

بالیاژ یک روش برای رنگ کردن موها است که تا حدود زیادی شبیه روش اومبره است. بالیاژ یک کلمه فرانسوی به معنای مشاهده است و این متد رنگ کردن به موها حالتی شبیه رنگ پریدگی در مقابل آفتاب می‌دهد چون  تن‌های روشن در نیمه پایینی موها جلوه‌ای طبیعی از رنگ‌ها به وجود می‌آورد و بسیار شیک و زیباست.

با رنگ مو سال 2017 آشنا شوید

در این روش تن‌های روشن فقط به قسمت‌هایی از مو زده می‌شود که در تصویر می‌بینید. این تکنیک جلوه‌ای طبیعی به موها می‌دهد و مدل‌های خاصی مانند فر در پایین موها با این متد زیباتر دیده می‌شود. از طرف دیگر روشن‌تر بودن پایین موها کمک می‌کند که موها حجیم تر دیده شوند. نکته مهم این است که چون در این روش رنگ کمتری با مو و ریشه مو در تماس است آسیب کمتری نیز به موها وارد می‌شود.

با رنگ مو سال 2017 آشنا شوید

چه افرادی می‌توانند از این تکنیک استفاده کنند؟

همه افراد با هر رنگ و جنس و حالت مو می‌توانند از این روش استفاده کنند فقط باید تن رنگ متناسب با رنگ طبیعی موهای خود (یا رنگ مصنوعی) را پیدا کنند به طور مثال افراد با موی مشکی پرکلاغی می‌توانند از تن قهوه‌ای تیره و یا رنگ‌های فانتزی برای بالیاژ استفاده کنند اما برای افراد با موی قهوه‌ای روشن تن طلایی مناسب‌تر است. تنها ایراد این روش این است که نیاز به مهارت دارد و حتما باید در آرایشگاه و توسط متخصص انجام شود.

با رنگ مو سال 2017 آشنا شوید

با رنگ مو سال 2017 آشنا شوید

با رنگ مو سال 2017 آشنا شوید

با رنگ مو سال 2017 آشنا شوید

مطالب مرتبط:

۱- رنگ موهایتان درباره شما چه می‌گوید؟

۲- استفاده از بابونه به عنوان رنگ مو

۳- ۹ رنگ مویی که باید حتما در بهار امتحان کنید

درباره نویسنده

مهشید

کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.